mastercard

Kołobrzeg - Japoński skoczek zaprasza do licytacji

2019-11-26 07:33:13

Kołobrzeski WOŚP, zakończył rejestrację wolontariuszy. Obecnie trwają przygotowania do dnia finałowego i licytacji, zachęca do nich sam Naoki Nakamura, japoński skoczek narciarski, który prosto z Wisły pozdrowił wszystkich Wolontariuszy.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w styczniu. Kołobrzeski sztab WOŚP, zakończył 13 listopada rejestrację wolontariuszy. Obecnie trwają przygotowania do dnia finałowego i licytacji. Zachęca do nich sam Naoki Nakamura, japoński skoczek narciarski, który prosto z Wisły pozdrowił wszystkich Wolontariuszy WOŚP Kołobrzeg i zaprosił do licytacji. Naoki przekazał dla kołobrzeskiego sztabu swój Plastron startowy z Courchevel.

Wśród fantów przekazanych na licytacje znajdują się, m.in.: Koszulka Grzegorza Krychowiaka z jego autografem oraz dedykacją Adama Nawałki, który koszulkę przekazał osobiście szefowi sztabu WOŚP, piłkę z autografem Grzegorza Krychowiaka przekazaną przez Urząd Gminy Kołobrzeg, piłka z autografem Piotra Reiss, którą przekazał osobiście, koszulka z autografami czołowych zawodników KSW oraz plakaty przekazane przez Żanetę Czerwińską, a także karta z autografem Margaret i dedykacją dla WOŚP Kołobrzeg.  Za licytacje odpowiadają Agnieszka Klepuszewska i Maciej Mądrowski, koordynatorzy licytacji sztabu WOŚP Kołobrzeg. Można przekazywać jeszcze fanty, które zostaną zlicytowane na portalu aukcyjnym, a uzyskane fundusze zasilą konto WOŚP kołobrzeskiego sztabu.

image